top of page

PROFESIONÁLNÍ VIDEO & FOCENÍ 

Fotografie a video jsou základem prezentace každé nemovitosti. Vytvořit je ale kvalitně, aby nemovitost opravdu prodaly, není jen tak. Focení a natáčení každé zakázky pro nás není záležitostí pár minut a jednoho mobilního telefonu. Jde o pečlivou přípravu prostoru do posledního detailu a jeho zachycení v tom nejlepším světle a ze správných úhlů. Jedině tak si vaše nemovitost získá pozornost.

Profesionální focení nemovitosti

Správné světlo, úhel a kompozice, u interiéru i home staging. Po nafocení pečlivá post produkce, kdy snímky upravíme k dokonalosti. Při focení realit myslíme opravdu na všechno.

Video pro ještě lepší dojem

Video prezentace už se pomalu stává standardem. My se ale postaráme o to, abyste mezi konkurencí vynikli. Video natočíme, sestříháme a upravíme tak, že si udrží pozornost až do poslední vteřiny a zanechá ten nejlepší dojem.

Záběry z dronu – foto i video

Ukážeme nemovitost v kontextu, s celým pozemkem a okolím. Můžete tak vizuálně komunikovat třeba vzdálenost od důležitých míst a hlavně zájemce ujistit, že přesně tady je to pravé místo pro jejich nový domov.